Stowarzyszenie - PSONI - Koło w Tarnowie

Projekt Aktywni i niezależni

PSONI włącz . Opublikowano w Aktualności

W okresie od 15.07.2022 do 31.12.2022 PSONI Koło w Tarnowie realizuje zadanie publiczne Województwa Małopolskiego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych pn. „Aktywni i niezależni”.

Projekt adresowany jest do osób z niepełnosprawnością z miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Zorganizowane zostaną zajęcia wspierające samodzielność osób z niepełnosprawnością, wyjścia do instytucji, kultury, sportu itp.,

wyjazd integracyjny, wsparcie asystenta oraz warsztaty i poradnictwo dla opiekunów.

Wakacje z Duchami

PSONI włącz . Opublikowano w Aktualności

Rozpoczynamy rekrutację do projektu "Wakacje z Duchami - historyczne warsztaty integracyjne dla dzieci".

Projekt Od-Nowa

psoni włącz . Opublikowano w Aktualności

Pod hasłem „Prawdziwe kalectwo to brak serca” dyrektor Domu Pomocy Społecznej przy PSONI – Koło w Tarnowie, Magdalena Drożdż spróbuję dokonać rzeczy niezwykłej, mianowicie zamierza przejechać samotnie rowerem trasę z Tarnowa do Gdańska w siedem dni (średnio ponad 100km dziennie). Wyprawa ma na celu przede wszystkim promocję tarnowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (organizacji, która od ponad 40 lat zapewnia pełną sieć wsparcia dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i ich rodzin z Tarnowa i regionu tarnowskiego, oraz zdobycie niezbędnych środków na zamontowanie windy w budynku DPS (Tarnów ul. Modrzejewskiej 48), która to winda niezbędna jest do poprawnego funkcjonowania jego niepełnosprawnych mieszkańców.

Nasza placówki

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random