Projekty PSONI - Koło w Tarnowie

Wyjazd „Szlakiem Św. Kingi”

psoni włącz . Opublikowano w Szlakiem Św. Kingi

Poznawanie regionu Małopolski ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych ze Św. Kingą było tematem jednodniowego wyjazdu zorganizowanego dla uczestników projektu „Szlakiem Św. Kingi – poznawanie Małopolski oraz inspirowanie do działań twórczych osób niepełnosprawnych intelektualnie”. Osoby niepełnosprawne zwiedziły Stary Sącz i Kopalnie Soli w Bochni.

Pamiątki z wyjazdu „Szlakiem św. Kingi”

psoni włącz . Opublikowano w Szlakiem Św. Kingi

Piękne, własnoręcznie wykonane albumy-pamiątki powstają podczas zajęć aktywizujących realizowanych w ramach projektu „Szlakiem Św. Kingi – poznawanie Małopolski oraz inspirowanie do działań twórczych osób niepełnosprawnych intelektualnie”. Osoby niepełnosprawne pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów malują wspomnienia z wyjazdu do Starego Sącza i Kopalni Soli w Bochni, wklejają zdjęcia i ozdabiają karty swoich albumów.

Wyjazd do Łodzi i okolic

psoni włącz . Opublikowano w Wyjdźmy z domu, poznajmy Naszą Ojczyznę

W okresie od 15.07.2018 do 15.10.2018 PSONI Koło w Tarnowie realizuje zadanie z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych „Wyjdźmy z domu, poznajmy Naszą Ojczyznę - VIII edycja”. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych (m.in. z niepełnosprawnością intelektualną, Zespołem Downa, porażeniem mózgowym, niepełnosprawnością ruchową, niepełnosprawnościami sprzężonymi) z terenu województwa małopolskiego (powiat M. Tarnów, powiat tarnowski, powiat brzeski). Uczestnicy projektu wraz z opiekunami wyjadą poza własne miejsce zamieszkania zwiedzając Łódź i okolice.

Zgłoszenia przyjmowane są od 16.08.2018 do 29.08.2018 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Ostrogskich 5b w Tarnowie od poniedziałku do piątku w godz. 13:30 – 16:00.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 14 626-84-89.

Wyjdźmy z domu, poznajmy Naszą Ojczyznę – VII edycja

psoni włącz . Opublikowano w Wyjdźmy z domu, poznajmy Naszą Ojczyznę

Wyjdźmy z domu, poznajmy Naszą Ojczyznę – VII  edycja

W okresie od 15.07.2017 do 15.10.2017 PSONI – Koło w Tarnowie realizuje zadanie z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych „Wyjdźmy z domu, poznajmy Naszą Ojczyznę – VII edycja”. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych (m.in. z niepełnosprawnością intelektualną, Zespołem Downa, porażeniem mózgowym, niepełnosprawnością ruchową, niepełnosprawnościami sprzężonymi) z terenu województwa małopolskiego (powiat M. Tarnów, powiat tarnowski, powiat brzeski). Uczestnicy projektu wraz z opiekunami wyjadą poza własne miejsce zamieszkania zwiedzając Toruń i okolice.

Andrzejkowo-mikołajkowe świętowanie Dnia Osób Niepełnosprawnych

PSONI włącz . Opublikowano w Radość bycia razem

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych przypadający 3 grudnia to okazja do spotkania się i wspólnej zabawy dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. PSONI Koło w Tarnowie zorganizowało imprezę andrzejkowo-mikołajkową przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Radość bycia razem – VI edycja”. Podczas integracyjnej zabawy uczestników odwiedził Św. Mikołaj przynosząc wspaniałe prezenty i sprawiając dużo radości. Zabawa odbyła się 28 listopada 2018 w Restauracji Taurus w Ładnej.

Projekt "Radość Bycia Razem - VI edycja"

PSONI włącz . Opublikowano w Radość bycia razem

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Tarnowie w okresie 15.10.2018 – 09.12.2018 realizuje zadanie z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłe osoby niepełnosprawne z terenu województwa małopolskiego (powiat M. Tarnów, powiat tarnowski, powiat brzeski) na Zabawę Integracyjną z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych z elementami tradycji andrzejkowych organizowaną w dniu 28 listopada 2018 w godz. 15:00 – 21:00 w Restauracji TAURUS – DOM WESELNY w Ładnej koło Tarnowa.

Zabawa Integracyjna

psoni włącz . Opublikowano w Radość bycia razem

Świętowanie Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych przypadającego 3 grudnia było okazją do spotkania się. Integracyjna, andrzejkowa zabawa odbyła się 30 listopada 2017 w Restauracji Taurus w Ładnej. Spotkanie zorganizowane przez PSONI Koło w Tarnowie zrealizowano przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Radość bycia razem – V edycja”

Projekt „Radość bycia razem – V edycja”

psoni włącz . Opublikowano w Radość bycia razem

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Tarnowie w okresie 15.10.2017 – 09.12.2017 realizuje zadanie z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłe osoby niepełnosprawne z terenu województwa małopolskiego (powiat M. Tarnów, powiat tarnowski, powiat brzeski) na Zabawę Integracyjną z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych z elementami tradycji andrzejkowych organizowaną w dniu 30 listopada 2017 w godz. 15:00 – 21:00 w Restauracji TAURUS – DOM WESELNY w Ładnej koło Tarnowa.

Nasza placówki

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random